krysztal napisał(a):

|
Tak czy inaczej dalej nie widzę zabezpieczenia interesów Wisły,raczej zostaliśmy wykorzystani w rozgrywce Ufera.
|
To spróbuję od tej strony:
1. Jaki interes Wisły chroniło utrzymywanie w tajemnicy, że tajemniczym inwestorem była MADA?
2. Ujawnienie jakich informacji uzyskanych/wytworzonych w trakcie negocjacji mogło naruszać interesy Wisły i czy jakakolwiek z tego typu informacji została ujawniona?