MaLk napisał(a):

|
O ile za "od razu" uznamy drugą połowę maja, to pewnie tak...
|
Faktycznie,nie sprawdziłem a wydawało mi się że te informacje wyszły zaraz po słowach Królewskiego że rozmawiamy z inwestorem.
Tak czy inaczej dalej nie widzę zabezpieczenia interesów Wisły,raczej zostaliśmy wykorzystani w rozgrywce Ufera.