Patryko napisał(a):

Według mnie, jeśli JK nosi się z zamiarem zmiany trenera, to po meczu z Miedzią, w przerwie na reprezentację.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, dlatego władze chcą zobaczyć jeszcze mecz w piątek.
|
Zgadzam się, trener zapewne jest już jakiś dograny i teraz jest kwestia domykania sztabu szkoleniowego. Mecz w Legnicy (zakładam, że przegrany) będzie gwoździem do trumny Sobolewskiego i mam nadzieję całej bandy "legend" w klubie.