Markus napisał(a):

|
I przede wszystkim nie wolno słuchać skompromitowanych osób, które przed tym meczem doradzały Sobolewskiemu całkowite odsunięcie Hiszpanów jako jakiegoś problemu Wisły. Widzicie dokąd ci ludzie chcieliby zaprowadzić klub.
|
Chyba nikt normalny nie sądzi, że to problem z Hiszpanami. Jeżeli ktoś tak sądzi, to pora zdjąć okulary. Mamy skład na top3, a nawet i na awans bezpośredni. Nawet nasza ławka to potwierdza. Taki Villar i przede wszystkim Junca w formie to mieliby pewne miejsce w wyjściowym składzie w całej 1 lidze i pewnie w połowie klubów z E-klapy. Problem to "kunszt" trenerski Sobola, którego nie można do tej pory rozszyfrować.