Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 28.08.2023, 08:51
Markus napisał(a):Wyświetl post
I przede wszystkim nie wolno słuchać skompromitowanych osób, które przed tym meczem doradzały Sobolewskiemu całkowite odsunięcie Hiszpanów jako jakiegoś problemu Wisły. Widzicie dokąd ci ludzie chcieliby zaprowadzić klub.
Chyba nikt normalny nie sądzi, że to problem z Hiszpanami. Jeżeli ktoś tak sądzi, to pora zdjąć okulary. Mamy skład na top3, a nawet i na awans bezpośredni. Nawet nasza ławka to potwierdza. Taki Villar i przede wszystkim Junca w formie to mieliby pewne miejsce w wyjściowym składzie w całej 1 lidze i pewnie w połowie klubów z E-klapy. Problem to "kunszt" trenerski Sobola, którego nie można do tej pory rozszyfrować.
Odpowiedz cytując