|
Mecz wygrany 5:1 więc najpierw o pozytywach:
- 6 meczów trzeba było czekać na sensowne wykonanie rzutów rożnych (nie wszystkich ale przynajmniej 2-3): dobrze bita piłka dochodząca do bramki i 2 naszych na krótkim słupku. Serio aż tyle nasz sztab o tym myślał?
- dobry mecz Carbo, widać, że wie o co chodzi. PRzy nim również Duda prezentował się dużo lepiej
- fajna zamiana pozycjami pomiędzy Goku a Alfaro. Ten pierwszy nie traci aż tak dużo piłek, natomiast straty Alfaro łatwiej ukryć w środku (również dzięki duetowi Carbo+Duda) niż na skrzydle
Natomiast nawet pomimo fatalnej postawy Arki nie dało się nie zauważyć, że gra obronna nadal kuleje i tutaj jest sporo do poprawy. Arka mogła a nawet powinna prowadzić 2:1 ale Czubak nie ma lewej nogi.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|