Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 28.08.2023, 07:09
R33 napisał(a):Wyświetl post
Co do osób które myślą, że Sobolewski ,,zagwarantował sobie kilkanaście meczów pracy" to podam przykłady trenerów którzy trenowali Wisłę maks. 2 rundy co mimo wysokich zwycięstw w kolejnej rundzie już trenerami nie byli. Oczywiście większość przypadków będzie z okresu gdy właścicielem był Bogusław Cupiał, ale zawsze jakaś ciekawostka. Podaje ,,z pamięci" także może więcej przykładów by się znalazło.

Artur Skowronek, wygrana 6:0 na wyjeździe w Mielcu w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Zwolniony jeszcze podczas rundy.

Kazimierz Moskal, wygrana 6:0 na wyjeździe w Bielsku-Białej w rundzie jesiennej sezonu 2015/16. Zwolniony jeszcze podczas rundy.

Adam Nawałka, wygrana 4:0 na wyjeździe w Zabrzu w rundzie wiosennej sezonu 2006/07. Zwolniony jeszcze podczas rundy.

Dragomir Okuka, wygrana 6:0 u siebie z Odrą Wodzisław w rundzie jesiennej sezonu 2006/07. Zwolniony po zakończeniu rundy.

Jerzy Engel, wygrana 5:1 u siebie z Lechem Poznań w rundzie jesiennej sezonu 2005/06. Zwolniony jeszcze w trakcie rundy.

Wener Liczka, wygrana 6:0 u siebie z Zagłębiem Lubin w rundzie wiosennej sezonu 2004/05. Zwolniony po zakończeniu rundy.
Tu nie ma co porównywać, ale jak nie wygramy dwóch następnych meczy (albo - o zgrozo - je przegramy) to Sobolewski leci. Sytuacja punktowa to wymusi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując