|
Serio uważacie, że po 5:1 z Arką jest dobry moment na zwolnienie Sobolewskiego?
Widać, że piłkarze (przynajmniej niektórzy) mocno za nim stoją. Chyba głupio byłoby znowu namieszać przed dość ważnym meczem z Miedzią? (Żeby było modnie, porównałbym to do zmiany defensywnego zawodnika przed stałym fragmentem gry przeciwnika).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|