Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 27.08.2023, 22:46
to tzlko 1 liga !!!!!!!!!!!!! calzm sercem jestem ya nowzm sytabem syjoleniowzm + nie mamz ylzch yawodnikow+ mamz parodzstow w szstemie sykolenia
Odpowiedz cytując