Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 27.08.2023, 22:41
@R33

To chyba najciekawsza statystka jaka tu wrzucono od dawna.

Co do samego meczu. Dziś wychodziło nam praktycznie wszystko, za wyjątkiem dwoch-trzech akcji Goku i nie dość dobrych wyborów.

Nasza postawa w obliczu tylu zmian była zaskakująco dobra, choć nie sądzę by np.Satrustegi na LO to miało prawo bytu przy zdrowym Junce.

Carbo to chyba pierwszy od dawna wysoki def który potrafi grać w piłkę i fizycznie potrafi dominować przeciwników.

Baena fajny występ. Szkoda że ma min 2 miechy z głowy.

W końcu świetne zmiany. Choć mało osób to podkreśla.

A co do minusów:

Gra defensywna dalej leży i kwiczy.

Arka dzisiaj wyglądała na totalnie nieprzygotowana. Chyba nastawiła się na zupełnie inną grę niż to co zaproponowała Wisła. Nie wróżę im że będą zimowac top 10 z taką grą.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni i zapewne sztab zostanie co najmniej na koleje 4-5 kolejek (O ile nie dojdzie po drodze do kompromitacji np z Chrobrym).
Odpowiedz cytując