Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 27.08.2023, 22:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Widzę że zwolennicy Sobolewskiego dostali amoku. Spokojnie, już w piątek kolejny mecz, z Miedzią. Jeśli to nie tylko słaba Arka to powinno być przyzwoicie, prawda?
nie przesadzaj , kazdy wie ze Sobol nie i caly sztab jest do wymiany , nie badz kolejnym pajacem typu lucek czy inkognito- ......ja uwazam ze ze wszysto poszloby w innym kierunku dzyby nie opor Jarka i holowanie radaka ...i tyle mamy pilkarzy ktorzy ( moim zdaniem ) przewyzszaja ta lige- nawet smiem twierdzic ze ze to lepsza druzyna niz Lkesy, puszcze, ruchy , korony .........potrzeba tylko kogos kto zapanauje nad nimi- kogos kto zrobi z nich lepzych zawodnikow - kogos kto ich jakos podciagnie ......no wlasnie tego KOGoS
Odpowiedz cytując