|
To tak wygląda jakby Arka oddała mecz, aby tamtejsi bandyci, tzn. środowiska kibicowskie zagarnęły klub siłą od obecnych właścicieli i to za darmo.
Biorąc pod uwagę sytuację płacową w pierwszej lidze, to Wisła ma kolosalną przewagę nad resztą stawki.
Wisła ma budżet płacowy na poziomie walki o puchary w Ekstraklasie.
No chyba, że doszło do jakiegoś wstrząsu w drużynie i wreszcie uświadomiono Hiszpanom, żeby przestali się ośmieszać i wzięli się do gry po dość długim okresie sabotażu boiskowego.
Na Hiszpanów tylko metody Huberta Wagnera mogą pomóc.
A najlepiej raz w tygodniu wyjechać do Zakopanego.
Zrobić sobie dwa marszobiegi 2x25 km w górach.
Efekty przyjdą.
Sobolewski to tylko figurant, więc to nie on podejmuje decyzje, nie on dokonywał transferów.
Prawdziwa władza jest w wiadomych rękach.
Ta wiadoma osoba uprawnień trenerskich nie posiada, więc do papierów wpisani są Sobolewski z Kmiecikirm.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.08.2023 o godz. 22:11.
|