Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 27.08.2023, 22:09
To tak wygląda jakby Arka oddała mecz, aby tamtejsi bandyci, tzn. środowiska kibicowskie zagarnęły klub siłą od obecnych właścicieli i to za darmo.

Biorąc pod uwagę sytuację płacową w pierwszej lidze, to Wisła ma kolosalną przewagę nad resztą stawki.

Wisła ma budżet płacowy na poziomie walki o puchary w Ekstraklasie.

No chyba, że doszło do jakiegoś wstrząsu w drużynie i wreszcie uświadomiono Hiszpanom, żeby przestali się ośmieszać i wzięli się do gry po dość długim okresie sabotażu boiskowego.

Na Hiszpanów tylko metody Huberta Wagnera mogą pomóc.

A najlepiej raz w tygodniu wyjechać do Zakopanego.

Zrobić sobie dwa marszobiegi 2x25 km w górach.

Efekty przyjdą.

Sobolewski to tylko figurant, więc to nie on podejmuje decyzje, nie on dokonywał transferów.

Prawdziwa władza jest w wiadomych rękach.

Ta wiadoma osoba uprawnień trenerskich nie posiada, więc do papierów wpisani są Sobolewski z Kmiecikirm.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.08.2023 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując