Najbardziej rozczuliła mnie z wypowiedzi tego rozemocjowanego typa parę postów wyżej, że cytuję " Nawet w ekstraklasie 80 % rywali przy Reymonta wyglada slabo w kreacji"
Ziomek, ogarniasz, że z dzisiejszego składu to prawie nikt nie grał w eksie w naszych barwach?
