Na prawdę tak ciężko przyznać, że W TYM KONKRETNYM MECZU akurat Sobol trafił ze składem? Nie przejdzie przez klawiaturę?
To nie musi oznaczać, że nagle stał się genialnym trenerem, ale prz...nie się dla zasady, albo dlatego, że nie pasuje do tego co sobie niektórzy wyryli w głowie jako paradogmat jest po prostu słabe.
W wielu postach krytycznych są BARDZO konkretne (i IMHO sensowne) zarzuty odnośnie poprzednich naszych występów, ale niektórzy sprawiają wrażenie, że mają zero-jedynkową (binarną) ocenę pracy trenera
