Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 27.08.2023, 19:48
[QUOTE=tomytom;1608975]To jest chyba temat meczowy? Płacze w stylu "i tak nie awansujemy" to chyba nie w tym wątku?!


Fajnie czytać ten wątek od pierwszej strony i potem kolejne próby wyjścia z twarzą tych co popłynęli na całego. IMHO perełka:
"Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały."

Pseudotrener zweryfikował pseudoznawcę z forum




to ja jestem tym pseudo znawcą. Pamiętaj tylko kolega że łuk raz do roku sam wystrzeli. zdania co do pseudo trenera nie zmienię, chociaż jak napisałem po meczu gratulacje dla drużyny i pseudo trenera za dzisiejszy mecz.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując