Wisla zagrała tak, jak długimi momentami w trzech pierwszych meczach. Roznica jest taka , ze konczyla to co stworzyla oraz zmniejszyla intensywność w pierwszej polowie co zaowocowalo brakiem odcięcia w koncowych minutach , moze dochodzi również swieżość( wystarczy spojrzeć na Rodado ze stalą w ruchliwości czy czuciu pilki , a dziś) , o której pisałęm po meczu ze Stalą , a której Wisła potrzebuje bo to Wisła kreuje, a nie ogranicza sie do przesuwania,przeszkadzania i wyprowadzania kontr. 6 meczow: 11 bramek , 3 wybite sprzed linii , 4 tyczki , jedna z minimalnego offside'u , ze dwie na dolozenie lopatki. Ci co naparzają na wszystko dookoła - zebyście sie nie zdziwili za jakis czas ; )
Goku prze kocur , ależ on jest aktywny. Niech mu tylko zacznie w pełni żreć ... Fernandez tez kot , ale Goku duzo bardziej mobilniejszy, Fernandez nie byl AŻ tak aktywny w meczach. Zobaczymy jak to dalej bedzie prosperowało , ale jeśli zdrowie dopisze to raczej nic nie stoi na przeszkodzie , zeby to dalej tak u niego funkcjonowalo.
Juz sie zaczyna przydup*anie i umniejszanie - Arka zagrała fatalny mecz. ,,Ksp zagralo fatalny mecz,,( Wisła ich tam zgwałciła przez godzine) A dlaczego nie ,, TO WISLA NIE DALA IM POGRAC ,, ? Gosciu - przy Reymonta w tej lidze KAŻDY , DOSLOWNIE KAŻDY TAK WYGLADA. Nawet nie przywoluj meczu tydzien temu bo w zyciu on by tak nie wygladal gdyby grali 11 na 11. Nawet w ekstraklasie 80 % rywali przy Reymonta wyglada slabo w kreacji.
Ale będzie beka jak skończy się tak , ze wszystkie frustraty i malkontentny będą ,,zmuszone,, w przypadku awansu skandować RADEK SOBOLEWSKI! w maju. Nie jestem ani jego zwolennikiem , ani przeciwnikiem. Jestem przeciwnikiem duP*enia berów , powierzchowności , krótkowzroczności , pochopnych wniosków i rzucania stwierdzeniami na prawo i lewo nie majac pełnego wglądu na to, co się dzieje w środku zespołu. 14 stu trenerów w 11 lat , wiecej niz 1 na rok, ale dalej wołajcie o zmiany. Piękne , jak gniazdowy tydzien temu zapodał na Sobola , a prawie nikomu to nie przeszlo przez gardlo. NIGDY zadna inna intonacja na tym stadionie , nie miala tak fatalnego odzewu , jak ta

To nie o trenera chodzi; ) Wiadomo , ze fajnie jakby przyszedl jakis kozak, ale wystarczy sobie popatrzyc na te 14 nazwisk i wnioski nasuwaja sie same - moze po prostu ciężko Wiśle o trenera z wyższej póły przez to, co ten klub trapi i jeszcze trapić będzie. M. in. brak stabilizacji wewnątrz i brak możliwosci utrzymania dobrych zawodników(jak na PL WARUNKI) na dluzej , którzy sie tu niewątpliwie pojawiają. Ciągłe zmiany kadrowe , brak ławki od 10ciu lat . Przeciez to jest logiczne