Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 27.08.2023, 16:24
Wygrana i punkty cieszą. Nawet jeśli przeciwnik grał jakby miał zerową motywacje i umiejętności. Nie takie leszcze nas goliły ostatnio.
Ładne bramki.

Dziwny mecz, strzelamy z kontry, strzelamy po SFG, dziwny mecz...
Nie zmienia to postaci rzeczy, Sobolewski wraz z całym sztabem musi odejść. I co z tego, że wygra kilka następnych meczów, kiedy nic nie wskazuje na to by później w tych najważniejszych stanął na wysokości zadania. To się nazywa trwała utrata zaufania do efektów jego pracy.
Odpowiedz cytując