|
No i git. Przegrana, niezależnie od trenera, byłaby już tragedią z perspektywy sytuacji w tabeli.
Gdybym miał szukać przyczyny dzisiejszego zwycięstwa, to nie tyle słaba postawa Arki, co to, że postanowili zignorować to, ze inni już odkryli i pokazali jak trzeba z nami grać, mimo wszystko próbując zagrać z nami inaczej. Dzięki temu dali nam szansę grać to, co akurat potrafimy i przekonująco wygrać.
|