Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 27.08.2023, 14:29
No i git. Przegrana, niezależnie od trenera, byłaby już tragedią z perspektywy sytuacji w tabeli.

Gdybym miał szukać przyczyny dzisiejszego zwycięstwa, to nie tyle słaba postawa Arki, co to, że postanowili zignorować to, ze inni już odkryli i pokazali jak trzeba z nami grać, mimo wszystko próbując zagrać z nami inaczej. Dzięki temu dali nam szansę grać to, co akurat potrafimy i przekonująco wygrać.
Odpowiedz cytując