|
Co do Goku , ma koles pecha w wykonczeniu , ale Wy naprawde niewidzicie roznicy miedzy nim a tym bozkiem i oltarzykiem Fernandeza za 1,5-2 mln rocznie ? Koles robi gre, robi to co ma robic ofens pom , jak skutecznoasc wroci i odrobine szczescia to bedzie punktowal w kazdym meczu .....w odroznieniu od Luisa ktory polowe swojej chwaly uzyskal z karnych i strzelal po15 strzalow z kazdej pozycji ......jesli Goku troche przyfartuje to bedzie czlowiek ktorego nie bylo od dawna w Wisle.....poza tym cenie go za gre zespolowa , a nie leb w dol i strzelanie wszystkiego co mozna, wg mnie to dobry rezyser srodka ofensywnego , ktoremu oczywiscie brakuje wsparcia ale daj Bog moze sie dotra zawodnicy , Fernandez byl sam sobie sterem , okretem, i kapitanem okretu ....moze wlasnie dlatego nigdzie kariery nie zrobil ....football to gra zespolowa
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 27.08.2023 o godz. 14:49.
|