Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.08.2023, 14:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie gorączkuj się chłopcze. Będą następne mecze, na razie rączki na kołderkę żeby potem nie trzeba było głupa palić.
Jak zagrają dobry mecz z Miedzią to pogadamy. Na razie Arka faktycznie wyglądała jak po wirusówce...

Przy czym ja nie mam nic przeciwko żeby ten mecz był "przełamanjem". Po prostu w to nie wierzę.

Twoja egzaltacja średnio pasuje do naszej sytuacji, rozumiem że po tym wszystkim nie wytrzymałeś ale uważaj żebyś nie musiał z powrotem wciskać korka do szampana.
Moja egzaltacja?
Jestem daleki od otwierania szampana.
A może po prostu lepiej jest chwalić, kiedy można i krytykować, kiedy trzeba?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując