wolfy napisał(a):

Nie gorączkuj się chłopcze. Będą następne mecze, na razie rączki na kołderkę żeby potem nie trzeba było głupa palić.
Jak zagrają dobry mecz z Miedzią to pogadamy. Na razie Arka faktycznie wyglądała jak po wirusówce...
Przy czym ja nie mam nic przeciwko żeby ten mecz był "przełamanjem". Po prostu w to nie wierzę.
Twoja egzaltacja średnio pasuje do naszej sytuacji, rozumiem że po tym wszystkim nie wytrzymałeś ale uważaj żebyś nie musiał z powrotem wciskać korka do szampana.
|
Moja egzaltacja?
Jestem daleki od otwierania szampana.
A może po prostu lepiej jest chwalić, kiedy można i krytykować, kiedy trzeba?