Elendil napisał(a):

|
No niestety, nawet jak wygramy w Legnicą (co będzie mega trudne), to przed przerwą reprezentacyjną mamy max 7 miejsce. I można się poczuć dokładnie jak w ubiegłym sezonie, gdzie znów non-stop trzeba będzie gonić przeciwników, aż do samego końca sezonu.
|
Z Miedzią to remis będzie dobry.