wolfy napisał(a):

To że Arka zagrała katastrofalnie - widać po wyniku. Tyle że oni przestali w ogóle grać po pół godziny. Czy to dzięki naszej wspaniałej grze? Wątpię.
Transfery Kiko są jednak bardzo dobre. Carbo - świetny debiut, uspokoił środek pola. Baena - świetny mecz, asysta, szybki, dobra koordynacja. Satrustegui - w odróżnieniu od kryjącego na radar Krzyżanowskiego zamknął tyły. Jedynie Raton wyglądał jak Biegański - przyspawany do linii. Pytanie czy to ich wina czy trenera bramkarzy?
Perspektywa wywalenia podziałała chyba na Sobolewskiego otrzeźwiająco, przestał robić sabotujące zmiany, przestał wstawiać zawodników za wiek czy nazwisko, wreszcie weszli najlepiej dysponowani.
Pewnie kupił sobie trochę czasu, niedługo okaże się czy to dobrze. Jak mu sodówka znowu walnie i zacznie kombinować z trójką z tyłu, dwójką juniorów na środku etc. to szybko go pożegnamy. Sytuacja w tabeli jest tragiczna.
|
No niestety, nawet jak wygramy w Legnicą (co będzie mega trudne), to przed przerwą reprezentacyjną mamy max 7 miejsce. I można się poczuć dokładnie jak w ubiegłym sezonie, gdzie znów non-stop trzeba będzie gonić przeciwników, aż do samego końca sezonu.