Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 27.08.2023, 13:54
To że Arka zagrała katastrofalnie - widać po wyniku. Tyle że oni przestali w ogóle grać po pół godziny. Czy to dzięki naszej wspaniałej grze? Wątpię.

Transfery Kiko są jednak bardzo dobre. Carbo - świetny debiut, uspokoił środek pola. Baena - świetny mecz, asysta, szybki, dobra koordynacja. Satrustegui - w odróżnieniu od kryjącego na radar Krzyżanowskiego zamknął tyły. Jedynie Raton wyglądał jak Biegański - przyspawany do linii. Pytanie czy to ich wina czy trenera bramkarzy?

Perspektywa wywalenia podziałała chyba na Sobolewskiego otrzeźwiająco, przestał robić sabotujące zmiany, przestał wstawiać zawodników za wiek czy nazwisko, wreszcie weszli najlepiej dysponowani.

Pewnie kupił sobie trochę czasu, niedługo okaże się czy to dobrze. Jak mu sodówka znowu walnie i zacznie kombinować z trójką z tyłu, dwójką juniorów na środku etc. to szybko go pożegnamy. Sytuacja w tabeli jest tragiczna.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując