Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 27.08.2023, 13:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
gratulacje dla drużyny za bardzo dobry- czego się nie spodziewałem. fajna reakcja po farfoclu na 1-1. Zdominowaliśmy AGKŚ w środku pola i to było najważniejsze. Ten Carbo fajnie się zapowiada, Duda dziś dobrze, Rodado w polu karnym jak profesor no i wreszcie Goku - nie licząc setki i pechowego słupka bardzo dobrze. Mimo iż wygraliśmy to liczę, że jutro Sobolewski Ramirez i reszta sztabu będzie wspomnieniem,
Taa, na pewno zwolnią trenera po wyniku 5:1.

Sobolewski zaryzykował składem, ale się opłaciło, bo widać że niektórzy traktowali 1 skład jak coś pewnego i zaczęli się mocno opierdalać. Jak dla mnie Baena i Carbo mogą grać w kolejnym też w wyjściowym składzie (o ile Baena się wyliże z tą ręką).

Ale kluczowe pytanie brzmi: czy to my wspięliśmy się na wyżyny czy raczej Arka zagrała jakby wczoraj przebiegli się do Zakopca i z powrotem? Dowiemy się za tydzień w Legnicy.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując