|
gratulacje dla drużyny za bardzo dobry- czego się nie spodziewałem. fajna reakcja po farfoclu na 1-1. Zdominowaliśmy AGKŚ w środku pola i to było najważniejsze. Ten Carbo fajnie się zapowiada, Duda dziś dobrze, Rodado w polu karnym jak profesor no i wreszcie Goku - nie licząc setki i pechowego słupka bardzo dobrze. Mimo iż wygraliśmy to liczę, że jutro Sobolewski Ramirez i reszta sztabu będzie wspomnieniem,
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|