Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 27.08.2023, 11:25
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały.
Przeciez to nie jest 3-5-2 bo nke ma 2 napastnika.
4-5-1 bez Villara i Junci z Baena Uryga i Carbo.

Caly plan na mecz oparty na tym ze Carbo to lepsza wersja Jamesa xD

Junca i Villar nastepni do pozegnania to kumaci zawodnicy i widza co im z trenerem zrobil z forma.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 27.08.2023 o godz. 11:31.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując