Szneka napisał(a):

Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały.
|
Przeciez to nie jest 3-5-2 bo nke ma 2 napastnika.
4-5-1 bez Villara i Junci z Baena Uryga i Carbo.
Caly plan na mecz oparty na tym ze Carbo to lepsza wersja Jamesa xD
Junca i Villar nastepni do pozegnania to kumaci zawodnicy i widza co im z trenerem zrobil z forma.