Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.08.2023, 10:52
Widzieliście skład? 3-5-2 z Urygą na środku Ratonem w bramce Baeną i Szotem jako wahadła i Carbo w środku. Jak widać nasz pseudo trener pogubił się i to straszliwie, decydując się na ustawienie i zawodników głębokiej rezerwy.
Co ciekawe nie ma nawet na ławce Sapały.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując