leszekpw napisał(a):

|
No i hultaj. Stać go. Cupial też jednak często przepłacał.
|
Oczywiście, że tak, po prostu nie nazywajmy lokalnej drużyny z półamatorskiej ligi ambitnym projektem dla ludzi, którzy grali w poważnych ligach na zachodzie. Byli, są i będą w Wieczystej tylko dla kasy.