|
Klub na 14 miejscu w I lidze, i co? Cisza, słychać tylko w kółko ciężka praca, ciężka praca ktoś jeszcze daje się nabrać na te frazesy?. W poniedziałek łaskawie się spotkają, ale co łaskę robią? .
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|