Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

nie powiedzialbym ze iscie do wieczystej to brak ambicji
wprowadzenie klubu z okregowki na szczebel centralny to ambitny projekt
brak ambicji to iscie do klubu takiego jak konczyl kariere bodajże Zurawski , czyli tez jaka okregowka, ale bez planow awansu , a tylko sciagniecie emerytowanych gwiazd zeby gawiedz na wiejskim festynie cieszyla sie ze maja fajnego sponsora jakiegos lokalnego rzeznika czy inna masarnie
|
Tak,pójście do Wieczystej to brak ambicji.Wieczysta to nie jest w tej chwili klub który pewnie kroczy przez kolejne ligi i już za chwilę będzie w pierwszej czy nawet ekstraklasie.Gdyby Góralski chciał coś jeszcze ugrać zawiesiłby się w którymś klubie pierwszej ligi,nie koniecznie u nas