Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92851
Stary 27.08.2023, 09:37
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
nie powiedzialbym ze iscie do wieczystej to brak ambicji

wprowadzenie klubu z okregowki na szczebel centralny to ambitny projekt


brak ambicji to iscie do klubu takiego jak konczyl kariere bodajże Zurawski , czyli tez jaka okregowka, ale bez planow awansu , a tylko sciagniecie emerytowanych gwiazd zeby gawiedz na wiejskim festynie cieszyla sie ze maja fajnego sponsora jakiegos lokalnego rzeznika czy inna masarnie
Tak,pójście do Wieczystej to brak ambicji.Wieczysta to nie jest w tej chwili klub który pewnie kroczy przez kolejne ligi i już za chwilę będzie w pierwszej czy nawet ekstraklasie.Gdyby Góralski chciał coś jeszcze ugrać zawiesiłby się w którymś klubie pierwszej ligi,nie koniecznie u nas
Odpowiedz cytując