Patryko napisał(a):

|
Gogół musi zostać, bo musi być ktoś na zastępstwo dla Dudy, chyba że wolisz walkowery (w sumie ostatnio żadnej różnicy by nie było...). Krzyżanowski pewnie wyfrunie, więc musimy mieć młodzieżowców jakichkolwiek.
|
Gogół wcale nie musi zostać i moim zdaniem nie powinien, bo to jest zawodnik, który się kompletnie do niczego nie nadaje. Zamiast go trzymać, bo "to fajny chłopak" lepiej było po prostu wypożyczyć z jakiegoś klubu jakiegoś sensownego młodzieżowca, albo dwóch i niestety ogrywać ich dla tych klubów (dzisiaj Wisła jest w takim miejscu, że trzeba to rozważać). Wtedy nie ma mowy o żadnych walkowerach, a przy odpowiednim wyborze są piłkarze po pojawieniu się których na boisku drużyna nie gra w dziesiątkę.