Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92849
Stary 27.08.2023, 08:45
nie powiedzialbym ze iscie do wieczystej to brak ambicji

wprowadzenie klubu z okregowki na szczebel centralny to ambitny projekt


brak ambicji to iscie do klubu takiego jak konczyl kariere bodajże Zurawski , czyli tez jaka okregowka, ale bez planow awansu , a tylko sciagniecie emerytowanych gwiazd zeby gawiedz na wiejskim festynie cieszyla sie ze maja fajnego sponsora jakiegos lokalnego rzeznika czy inna masarnie
Odpowiedz cytując