Delgado napisał(a):

Z tym Góralskim to jaja, bo zainteresowane były też Pogoń, Zabrze i sąsiadka.
Więc Kwiecień to chyba serio ma jakąś pralnię..
|
Czyli tzn. że Pogoń i pejsy były niezbyt zainteresowane. Górnik to dziady, też mają ileśdziesiąt mln długu.
Chce wydawać chorą kasę na łamacza gnatów jego sprawa.