Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 26.08.2023, 23:26
Świnia nas przecweli. Chociaż w tym momencie przecwelil by nas dowolny 1 ligowy klub i pewnie górna połówka 2 ligi również. 0:3 myślę, że na luzaku nam w.......a. Całe szczęście będę w drodze na wakacje i nie będzie możliwości, żeby znowu kibicowska pokusa wzięła górę i żebym odpalił i obejrzał to gówno.

Z plusów to zjebia tylko 1/4 weekendu a nie cały. Trzeba wnioskować do fortuny zeby grali jak najczesciej w niedziele wieczor/poniedziałek.
Odpowiedz cytując