|
Pomysł z Góralskim poroniony od początku. Gość jest typowym przecinakiem ale wg mnie sporo słabszy niż Pol Llonch. do tej pory szkoda, że On i Igbekeme wylądowali w 3 lidze hiszpańskiej a nie u nas. Jest jeszcze 5 dni okienka transferowego- Baena , Fazlagić , Biegański , Młyński, Gogół do wypożyczenia a poszukać 2-3 kozaków na ich miejsce. ale najpierw sztab trenerski do wyjebania
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|