Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92835
Stary 26.08.2023, 09:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że spokojnie naszych 5 bramkarzy, Niewiadomski, Talar i Gogol nie zarabiają do kupy tyle ile Fernandez dostaje w Lechii. Doliczając Fazlagicia to może być już trochę ponad jego kontrakt.

I to nie abstrakcja. Pensja Luisa to by się w nie jednym zespole 1 ligi pół kadry najadło.
Lepiej nasprowadzać 10 słabiaków, niż 2-3 dobrych.....jakość kosztuje dziwne nie?.
Najbardziej rozwala mnie ściąganie szrotu z rezerw Lecha, czy to specjalność Kikusia czy w dziale transferowym mamy ukryty talent menadżerski który wyławia takie perełki dla nas?.
Szkoda, że nikomu nie wpadło do głowy np. żeby Socios dopłacało do kontraktu Fernandeza.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując