Karherop napisał(a):

Myślę że spokojnie naszych 5 bramkarzy, Niewiadomski, Talar i Gogol nie zarabiają do kupy tyle ile Fernandez dostaje w Lechii. Doliczając Fazlagicia to może być już trochę ponad jego kontrakt.
I to nie abstrakcja. Pensja Luisa to by się w nie jednym zespole 1 ligi pół kadry najadło.
|
Lepiej nasprowadzać 10 słabiaków, niż 2-3 dobrych.....jakość kosztuje dziwne nie?.
Najbardziej rozwala mnie ściąganie szrotu z rezerw Lecha, czy to specjalność Kikusia czy w dziale transferowym mamy ukryty talent menadżerski który wyławia takie perełki dla nas?.
Szkoda, że nikomu nie wpadło do głowy np. żeby Socios dopłacało do kontraktu Fernandeza.