Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 26.08.2023, 09:07
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Jak to możliwe ze ten amator i jego ćwierćsprawny sztab jeszcze pracują w Wiśle ? W innym klubie nie dostali by nawet budki parkingowej do prowadzenia.
Muszę Cię zmartwić, bo już zaczyna się śpiewka, żo Sobol to może i faktycznie do bani, ale przecież Kmiecik tyle lat w klubie na różnych stanowiskach asystenckich, że szkoda tracić takiego doświadczenia
Odpowiedz cytując