pomeran napisał(a):

|
Jak to możliwe ze ten amator i jego ćwierćsprawny sztab jeszcze pracują w Wiśle ? W innym klubie nie dostali by nawet budki parkingowej do prowadzenia.
|
Muszę Cię zmartwić, bo już zaczyna się śpiewka, żo Sobol to może i faktycznie do bani, ale przecież Kmiecik tyle lat w klubie na różnych stanowiskach asystenckich, że szkoda tracić takiego doświadczenia
