|
Niektorzy pisza ze Sobolewskiego bronia liczby bo wyrecil 1.7 mecz.
Otoz aby wesc do Ekstraklasy trzeba miec srednio 2pt na mecz. Pewnie wejscie. Moze byc tez 1.95
Tak czy inaczej 1.7 nei daje wescia w zadnym przypadku.
A ja czytampo portalach, ze Sobolewski ma najwieksza srednia od MP ostatniego.
|