Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2128
Stary 26.08.2023, 05:51
Niektorzy pisza ze Sobolewskiego bronia liczby bo wyrecil 1.7 mecz.
Otoz aby wesc do Ekstraklasy trzeba miec srednio 2pt na mecz. Pewnie wejscie. Moze byc tez 1.95

Tak czy inaczej 1.7 nei daje wescia w zadnym przypadku.
A ja czytampo portalach, ze Sobolewski ma najwieksza srednia od MP ostatniego.
Odpowiedz cytując