Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92833
Stary 26.08.2023, 00:02
Myślę że spokojnie naszych 5 bramkarzy, Niewiadomski, Talar i Gogol nie zarabiają do kupy tyle ile Fernandez dostaje w Lechii. Doliczając Fazlagicia to może być już trochę ponad jego kontrakt.

I to nie abstrakcja. Pensja Luisa to by się w nie jednym zespole 1 ligi pół kadry najadło.
Odpowiedz cytując