|
Myślę że spokojnie naszych 5 bramkarzy, Niewiadomski, Talar i Gogol nie zarabiają do kupy tyle ile Fernandez dostaje w Lechii. Doliczając Fazlagicia to może być już trochę ponad jego kontrakt.
I to nie abstrakcja. Pensja Luisa to by się w nie jednym zespole 1 ligi pół kadry najadło.
|