wiesniak842 napisał(a):

Ja swoja teorie juz przedstawilem gdzies wczesniej w temacie i jest ona bardzo prosta.
JK po sprawdzeniu MADY dobrze wiedzial, ze to bedzie zle wygladac, ale ciagnal to tak dlugo jak mogl zeby punktowac w mediach, wiedzac, ze i tak ja odrzuci. Niby glupia ta teoria, ale patrzac na popisy JK w mediach i na twitterze powaznie jestem w stanie w cos takiego uwierzyc.
|
Niby tak ale jest pewien słaby punkt: do pewnego momentu JK był dość mocno pewny transakcji a potem zmienił front.
Te "podstawowe" informacje o MADA mógł zdobyć dość szybko, musiał to wiedzieć powiedzmy już w kwietniu...
Moim zdaniem dziwne, że w ogóle wypowiadał się w temacie tak optymistycznie.