|
Jak to jest niech mi ktoś wytłumaczy, nie ma pieniędzy na kontrakt Fernandeza tak?. Ale na opłacanie pięciu bramkarzy już jest? pomijam, że żaden nie nadaje się do pierwszego składu. Albo są pieniądze na takie tuzy jak Niewiadomski, Talar, Gogół, Fazlagic, o co kaman?.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|