Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92832
Stary 25.08.2023, 20:37
Jak to jest niech mi ktoś wytłumaczy, nie ma pieniędzy na kontrakt Fernandeza tak?. Ale na opłacanie pięciu bramkarzy już jest? pomijam, że żaden nie nadaje się do pierwszego składu. Albo są pieniądze na takie tuzy jak Niewiadomski, Talar, Gogół, Fazlagic, o co kaman?.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując