Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
1965
25.08.2023, 20:24
skarabeus
napisał(a):
Jak was czytam to wiem dlaczego przeciętnego kibicowi Wisły można wcisnąć każdy shit
Jeszcze nikt nic nie powiedział, a tu już tłumaczenie, że na pewno nie mogli powiedzieć, bo MADA ich zobowiązała, no ale sama nie chciała być zobowiązana
Wy cierpicie na jakiś syndrom sztokholmski czy inny syndrom porzuconego.
Po 12 latach degrengolady piłkarskiej i 4 lata permanentnego wpierd&&& to można nazwać syndromem sztokholmskim
szczepans21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczepans21
Znajdź inne posty napisane przez szczepans21