Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 25.08.2023, 20:24
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jak was czytam to wiem dlaczego przeciętnego kibicowi Wisły można wcisnąć każdy shit
Jeszcze nikt nic nie powiedział, a tu już tłumaczenie, że na pewno nie mogli powiedzieć, bo MADA ich zobowiązała, no ale sama nie chciała być zobowiązana
Wy cierpicie na jakiś syndrom sztokholmski czy inny syndrom porzuconego.
Po 12 latach degrengolady piłkarskiej i 4 lata permanentnego wpierd&&& to można nazwać syndromem sztokholmskim
Odpowiedz cytując