Tworzysz fantasmagorie, że są umowy o poufności jednostronne i taka umowa była między MADA i klubem, dlatego przedstawiciele klubu nie mogli podać nazwy a MADA mówić może

Ty na siłę próbujesz bronić tego do szpiku kości zepsutego układu.
Wróć sobie do moich postów z wczoraj. Przeczytaj ze zrozumieniem, a potem się zastanów. Czy ciebie też nie walono w kakao? No chyba, że masz jakieś korzyści z tego układu. To rozumiem, czego tak zaciekle próbujesz jakąś absurdalną narracje prowadzić.
Ja zaczynam weekend, na forum nie zaglądam

Wrócę po meczu. Pewnie jak wszyscy jeszcze bardziej wkur...