Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1958
Stary 25.08.2023, 17:36
Tworzysz fantasmagorie, że są umowy o poufności jednostronne i taka umowa była między MADA i klubem, dlatego przedstawiciele klubu nie mogli podać nazwy a MADA mówić może
Ty na siłę próbujesz bronić tego do szpiku kości zepsutego układu.

Wróć sobie do moich postów z wczoraj. Przeczytaj ze zrozumieniem, a potem się zastanów. Czy ciebie też nie walono w kakao? No chyba, że masz jakieś korzyści z tego układu. To rozumiem, czego tak zaciekle próbujesz jakąś absurdalną narracje prowadzić.

Ja zaczynam weekend, na forum nie zaglądam Wrócę po meczu. Pewnie jak wszyscy jeszcze bardziej wkur...
Odpowiedz cytując