|
Chrzanisz jak potłuczony jak zawsze. Już pokazali nasi rodzimi co potrafią, Łasicki, Jaroch, Młyński, Olejarka, Sobczak, Żyro itd... co jeden to lepszy. Tak, posadzmy Hiszpanów na ławkę. A kto czerwo zarobił ostatnio? Hiszpan?
A kto samoboja strzelił, dobrze, że nieuznanego? Hiszpan?
|