Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 25.08.2023, 17:00
Jak was czytam to wiem dlaczego przeciętnego kibicowi Wisły można wcisnąć każdy shit
Jeszcze nikt nic nie powiedział, a tu już tłumaczenie, że na pewno nie mogli powiedzieć, bo MADA ich zobowiązała, no ale sama nie chciała być zobowiązana
Wy cierpicie na jakiś syndrom sztokholmski czy inny syndrom porzuconego.
Odpowiedz cytując