|
Sobolewski, skoro ma świadomość, że przegrywa z hiszpańskim układem menedżerskim i będzie wywalony, to powinien wystawić skład bez tego szrotu.
Zwłaszcza bez Ratona.
No chyba, że w rzeczywistości to Kikuś wraz z menedżerami decyduje o składzie...
Stąd Raton ma przyzwolenie na zawalanie meczy, a ogólnie Hiszpanie na rozsadzanie klubu.
Jeśli z Hiszpanami nie zrobi się porządku, to Wisła będzie zaangażowana w walkę o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.08.2023 o godz. 14:48.
|