Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2023, 14:41
Sobolewski, skoro ma świadomość, że przegrywa z hiszpańskim układem menedżerskim i będzie wywalony, to powinien wystawić skład bez tego szrotu.

Zwłaszcza bez Ratona.

No chyba, że w rzeczywistości to Kikuś wraz z menedżerami decyduje o składzie...

Stąd Raton ma przyzwolenie na zawalanie meczy, a ogólnie Hiszpanie na rozsadzanie klubu.

Jeśli z Hiszpanami nie zrobi się porządku, to Wisła będzie zaangażowana w walkę o utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.08.2023 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując