Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.08.2023, 00:38
Jaroo1,
tak, odklejony czyta forum.



Trzeci mecz z rzędu będę grać na przegraną Wisły. Drugi raz reinwest. Jeśli Wisła przegra to na tych 3 meczach zarobie 5 cyfrową kwotę...

Może o to tutaj chodzi? W myśl zasady "kto miał wiedzieć, ten wie"?
Odpowiedz cytując