Temat
:
6 kolejka, Wisła Kraków - Arka Gdynia, 27 sierpnia 2023, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
19
25.08.2023, 00:38
Jaroo1,
tak, odklejony czyta forum.
Trzeci mecz z rzędu będę grać na przegraną Wisły. Drugi raz reinwest. Jeśli Wisła przegra to na tych 3 meczach zarobie 5 cyfrową kwotę...
Może o to tutaj chodzi? W myśl zasady "kto miał wiedzieć, ten wie"?
skarabeus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skarabeus
Znajdź inne posty napisane przez skarabeus