Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
Od: 03.2016
Offline
#
1926
24.08.2023, 21:06
Królewski to wariat, jego leczyć trzeba. Jak można w ten sposób postrzegać sport. To nie jest normalne. Algorytmy, wykresy, analizy i żadnych z tego wniosków. Z nim u sterów nie ma szans na awans
Piter00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piter00
Znajdź inne posty napisane przez Piter00