sevenheaven napisał(a):

i w czym problem? nie lepiej stawiać na młodego polaka, który jeszcze może czegoś się nauczy?
kiedyś obrokrajowiec musiał być 2x lepszy od polaka, żeby grac
|
W chwili obecnej dla mnie osobiście narodowość nie ma znaczenia. Powinni grać najlepsi. Nasze polskie, młode drewno już tyle razy nas zawodziło, że nie mam już w tym momencie do graczy tego typu żadnych sentymentów.
Jeśli Broda zagra i pokaże się z lepszej strony niż Raton - gitara gra, będę za niego ściskać kciuki w następnych spotkaniach. Jeśli zagra jak junior, niech spada na trybuny, na jego miejsce jest w kolejce 3 innych.