Patryko napisał(a):

|
Problem w tym, że my nie widzimy formy Brody z treningów. Nie zdziwię się, jeśli zagra na takim samym poziome co Raton.
|
i w czym problem? nie lepiej stawiać na młodego polaka, który jeszcze może czegoś się nauczy?
kiedyś obrokrajowiec musiał być 2x lepszy od polaka, żeby grac