Markus napisał(a):

Nie po to tak trudzili się, aby zwolnić Sobolewskiego, który rzeczywiście zasługuje na to od dawien dawna, by teraz nie przegrali z Arką.
Najbardziej ciekawi mnie, czy nasz najnowszy piłkarz-widmo Carbo w końcu zagra, czy dalej będzie trzymany nie wiedzieć dlaczego w głębokiej rezerwie?
|
Przecież jakby zagrał z marszu to by wszystkich przykrył czapką, tak jak Sobol mówił, ten zawodnik potrzebuje kilku tygodni (pod okiem legend) żeby dojśc do poziomu kolegów.